سیاست حفظ حریم خصوصی

با ثبت نام در فروشگاه آنلاین ایمناتک،قراردادی به شرح زیر با فروشنده، که از امکانات و منابع ایمناتک استفاده می کند منعقد می گردد لطفا حتما از طریق دکمه آبی که در ذیل آمده است این قرار داد را دانلود، مطالعه و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید. 

متن قرارداد منعقد بین فروشنده و فروشگاه آنلاین ایمناتک

لطفا پس از تکمیل فرم قرارداد بالا در قسمت پایین فرم را تکمیل و ارسال نمایید. 

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی شما یک عامل مهم است ، که گروه ایمناتک در توسعه حریم خصوصی مشتریان این اصل مهم را در نظر دارد. به همین منظور ، ما متعهد هستیم که شفاف و صادق باشیم. این سیاست حفظ حریم خصوصی به طور کلی توضیح می دهد که چگونه ما در مورد مشتریان اطلاعات خود را دریافت می کنیم ، و هنگامی که اطلاعاتآنها را داشته ایم چه کاری انجام می دهیم.

 

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

ما هنگام ثبت نام در سایت ایمناتک اطلاعاتی را از شما جمع می کنیم ، سفارش می دهید ، در خبرنامه ما مشترک می شوید یا به یک نظرسنجی پاسخ می دهید.

در هنگام سفارش یا ثبت نام در سایت ما ، در صورت لزوم ، از شما خواسته می شود موارد زیر را وارد کنید: نام ، آدرس ایمیل ، آدرس پستی یا شماره تلفن. با این وجود ممکن است به طور ناشناس از سایت ما دیدن کنید.

 

از اطلاعات شما برای چه هدفی استفاده می کنیم؟

هر یک از اطلاعاتی که از شما جمع می کنیم ممکن است به یکی از روش های زیر مورد استفاده قرار گیرد:

 • برای شخصی سازی تجربه خود
  (اطلاعات شما به ما کمک می کند تا به نیازهای فردی شما بهتر پاسخ دهیم)
 • برای بهبود وب سایت و تجربه خرید خود
  (ما به طور مداوم تلاش می کنیم بر اساس اطلاعات و بازخوردهایی که از شما دریافت می کنیم ، پیشنهادهای وب سایت خود را بهبود بخشیم)
 • برای بهبود خدمات به مشتری
  (اطلاعات شما به ما کمک می کند تا به طور مؤثرتر به درخواست های مشتری و نیازهای پشتیبانی شما پاسخ دهیم)
 • برای پردازش معاملات
  اطلاعات شما ، اعم از عمومی یا خصوصی ، به هر دلیلی و بدون رضایت شمابه غیر از هدف صریح تحویل کالای خریداری شده یا خدمات درخواست شده ، به هیچ وجه به هر شرکت دیگری فروخته نمی شود و یا رد و بدل می شود.
 • برای اجرای یک مسابقه ، تبلیغات ویژه ، نظرسنجی ، فعالیت یا سایر ویژگی های سایت
 • برای ارسال ایمیل های دوره ای
  از آدرس ایمیلی که برای پردازش سفارش تهیه می کنید ، ممکن است علاوه بر دریافت اخبار گاه به گاه شرکت ، به روزرسانی ، اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات و غیره ، اطلاعات مهم و به روز رسانی های مربوط به سفارش خود را برای شما ارسال کند.
 •  

  چگونه می توانیم از اطلاعات شما محافظت کنیم؟

  مشتریان مسئول ایمنی و امنیت نام کاربری و رمز عبور خود در ایمناتک هستند. توصیه می کنیم یک رمزعبور قوی را انتخاب کرده و مرتباً آن را تغییر دهید. لطفاً از همان جزئیات ورود (ایمیل و رمز عبور) در چندین وب سایت استفاده نکنید.

  به گفته این ، ما اقدامات امنیتی متنوعی از جمله استفاده از سرور ایمن را پیاده سازی می کنیم. کلیه اطلاعات حساس / اعتباری ارائه شده از طریق فناوری Secure Socket Layer (SSL) منتقل می شود و سپس در پایگاه داده ارائه دهندگان دروازه پرداخت رمزگذاری می شود تا فقط توسط افراد مجاز دارای حق دسترسی ویژه به چنین سیستمهایی قابل دسترسی باشد و موظف به محرمانه نگه داشتن اطلاعات هستند. پس از انجام معامله ، اطلاعات خصوصی شما (کارت های اعتباری ، شماره های تأمین اجتماعی ، مالی و غیره) در سرورهای ما ذخیره نمی شوند.

  سرورها و وب سایت ما به طور روزانه توسط McAfee Secure از Symantec به صورت روزانه اسکن شده و کاملاً تأیید می شوند تا از اینترنت شما محافظت کنند.

   

  آیا از کوکی استفاده می کنیم؟

  بله. کوکی ها پرونده های کوچکی هستند که یک سایت یا ارائه دهنده خدمات آن از طریق مرورگر وب خود به دیسک سخت رایانه شما منتقل می کند ،اگر این کار را از طریق تنظیمات خود به شما اجازه داده اند، این به سایت ها یا سیستم های ارائه دهنده خدمات امکان می دهد مرورگر شما را بشناسند ، اطلاعات خاصی را ضبط و به خاطر بسپارند.

  ما از کوکی ها برای کمک به یادآوری و پردازش موارد در سبد خرید خود ، درک و ذخیره ترجیحات خود برای بازدیدهای بعدی و گردآوری داده های جمع آوری شده درباره ترافیک سایت و تعامل سایت استفاده می کنیم تا بتوانیم در آینده تجربیات و ابزارهای بهتری در سایت ارائه دهیم. ما ممکن است با ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث قرارداد ببندیم تا به ما در درک بهتر بازدید کنندگان سایت کمک کنند. این ارائه دهندگان خدمات مجاز نیستند از اطلاعات جمع آوری شده از طرف ما استفاده کنند مگر اینکه به ما کمک کنند که مستقیماً بتوانیم کسب و کار خود را انجام دهیم.

  اگر ترجیح می دهید ، می توانید رایانه خود را در هربار ارسال کوکی به شما هشدار دهند ، یا می توانید از طریق تنظیمات مرورگر خود همه کوکی ها را خاموش کنید. مانند اکثر وب سایت ها ، اگر کوکی های خود را خاموش کنید ، ممکن است برخی از خدمات ما به درستی کار نکنند. با این حال ، شما هنوز هم می توانید سفارشات را با تماس با خدمات مشتری سفارش دهید.

   

  آیا هر گونه اطلاعات به خارج درز میکند؟

  قطعا نه. ما اطلاعات شناسایی شخصی شما را به طرف های بیگانه نمی فروشیم و داد و ستد نمی کنیم. این شامل تیم آی تی ایمناتک نمیشود که به ما در کارکرد وب سایت، انجام کاریا خدمات دهی به شما کمک می کند. درصورتی که مشتری بخواهد اطلاعات شخصی را برای نمایش و تبلیغات آزادانه به اشتراک بگذارد.

   

  پیوندهای شخص ثالث

  گاهی اوقات ، بنا به اختیار ما ، ممکن است محصولات یا خدمات شخص ثالث را در وب سایت خود گنجانده و یا ارائه دهیم. این سایت های شخص ثالث خط مشی رازداری جداگانه و مستقل دارند. بنابراین ما هیچمسئولیتی در رابطه با محتوا و فعالیت های این سایت های مرتبط نداریم. با این وجود ، ما به دنبال محافظت از صداقت سایت خود هستیم و از هر گونه بازخورد در مورد این سایت ها استقبال می کنیم.

   

  شرایط و ضوابط

  با استفاده از سایت ما ، شما به سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین خود رضایت می دهید. لطفاً از بخش شرایط و ضوابط ما برای ایجاد استفاده ، سلب مسئولیت ها و محدودیت های مسئولیت حاکم بر استفاده از وب سایت ما با شرایط خدمات بازدید کنید.

   

  تغییر در خط مشی رازداری ما

  اگر تصمیم داریم سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهیم ، آن تغییرات را در این صفحه ارسال خواهیم کرد ، و یا تاریخ اصلاح سیاست حفظ حریم خصوصی را در زیر به روز می کنیم.

   

  https://www.imnatec.com

   

  service@imnatec.com