روش های پرداخت

ما روش پرداخت زیر را می پذیریم:

بصورت ریالی آنلاین

پرداخن ریالی راحت ترین روش پرداخت در ایران برای خرید های خارجی میباشد. ما در درجه اول از پرداخت ریالی برای پردازش پرداختهای ایمن استفاده می کنیم. از طریق درگاههای شرکت ایمنا در کشورهای مربوطه انتقال بانکی را انجام میدهیم .می توانید برای خرید محصولات ما بصورت آنلاین پرداخت نموده و یا از طریق شماره حساب شرکت بصورت مستقیم پرداخت نمایید. پس از پرداخت، در حساب کاربری شما سفارش مورد نظر ثبت میگردد، و در هر مرحله از کار شما میتوانید آن را مشاهده و جریان روند خرید و ارسال قرار بگیرید.

 

 • وارد حساب کاربری خود شوید تا بصورت آنلاین پرداخت صورت گیرد.
 •  

 • جزئیات کارت خود را وارد کنید و مراحل پرداخت با رعایت نکات ایمنی انجام دهید. سپس بر روی “پرداخت” کلیک کنید.
 •  

 • پرداخت شما پردازش می شود و فاکتور به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می شود.
 • توجه: سفارش شما به آدرس ایمیلی که درج میکنید ارسال می شود. لطفاً از صحت و کامل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

   

  بصورت ریالی آفلاین

  پرداخت افلاین را به حساب شرکت از طریق باحه های بانک هم می‌توانید انجام دهید و پس از پرداخت رسید آن را در برای ما ارسال کنید، پس از دریافت رسید پرداختی، تیم ایمناتک اطلاعات شما را در حساب کاربری شما ثبت و مراحل خرید و ارسال توسط شما قابل روئت میباشد. اگر مشکلی در روئت اطلاعات شما وجود دارد لطفا به مشاور پاسخ دهتده خود در شرکت ایمناتک که سفارش را دریافت کرده است اطلاع دهید.

   

  پرداخت های اعتباری

  پرداخت های اعتباری از طریق تاییدیه بانکی و یا اعتبار شرکتی شما سنجیده می‌شود. در صورتی که بانک معتبر در پرداخت مشتری ضمانت دهد، خرید انجام می‌گیرد و پرداخت طبق توافق دوطرف صورت می‌گیرد. در صورت داشتن چک تضمینی شرکت ایمناتک با توجه به شرایط دفتر مرکزی تصمیم گیری می‌کند. لازم به ذکر میباشد، با توجه به نوسانات ارزی، مبلغ دقیق در لحظه پرداخت محاسبه می‌شود.

   

  اگر تمامی روش های پرداختی فوق ناموفق بوده است ، لطفاً از روش پرداخت دیگری پس از هماهنگی با دفتر مرکزی ایمناتک استفاده نمایید.