واردات از چین

چین بزرگترین شریک تجاری ایران است و اکثر کالاهای مورد نیاز ایران را تامین می کند. واردات کالا از چین در سال های اخیر به دلیل محدود شدن مراودات تجاری ایران با سایر کشورها، افزایش یافته است. علاوه بر این کشور چین به خاطر تولیدات انبوه با استفاده از فناوری روز دنیا و دستمزد پایین کارگر و همچنین دستکاری در نرخ ارز توانسته است کالاهایی با قیمت پایین تولید کند و به این ترتیب بازار کل دنیا را احاطه کند. با این توصیفات، واردات از چین مورد توجه بازرگانان دنیا به ویژه بازرگانان ایرانی قرار گرفته است.

و اما چرا چین؟

اکنون می خواهیم نگاه دقیق تری به مزایای واردات کالا از چین داشته باشیم:
 
محصولات منحصر به فرد
تولیدکنندگان و تامین کنندگان در چین همیشه نوآوری های خود را به محصولات یا کالاهای ساخته شده اضافه می کنند و این امر به صورت خودکار، می تواند بسیاری از محصولات منحصر به فرد و نادر در چین تولید کند که بسیار در تجارت سودمند است و می تواند فرصتی برای فروش این کالاهای منحصر به فرد باشد.
 
قیمت کالاها بسیار ارزان است
قیمت کالایی که در چین فروخته می شود بسیار ارزان است، بنابراین، برای کاهش هزینه، واردات بسیار مفید است. و به این ترتیب با وارد کردن کالا از چین و فروش در ایران، سود شما افزایش می یابد.
 
کسب و کار شما سریعتر رشد می کند
شما به عنوان کسی که کسب و کار واردات چین را آغاز می کند به طور خودکار یک فرصت عالی برای کسانی که مایل به همکاری با شما به عنوان نمایندگی فروش دارند ایجاد می کنید. علاوه بر این وضعیت شما از یک فروشنده به فروشنده محصولات وارداتی چین تغییر خواهد کرد. این یک معامله بزرگ است که تجارت شما را سریعتر ارتقاء می دهد.

بسیاری از محصولات با کیفیت بالا در دسترس هستند
بسیاری از مردم فکر می کنند که کالاهای چینی بی کیفیت و شکننده هستند، اما تمام کالاها این گونه نیستند. فقط کافیست اطلاعات کافی در مورد آنها داشته باشید و شرکت ایمناتک  در این امر به شما کمک خواهد کرد پس در مورد قیمت ارزان و بهترین کیفیت نگران نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین ایمناتک
ارسال پیام